TABARA DE VARA 2015

Description of your first forum.
elena
Posts: 8
Joined: 03 May 2009, 14:11
Location: Bucuresti

Re: TABARA DE VARA 2015

Post by elena »

Vad ca a starnit mare,, interes" votarea pe forum, poate s-au primit mai multe optiuni pe adresa de mail a asociatiei !
BrasovCosmin
Posts: 286
Joined: 23 Feb 2009, 23:59
Location: Kabul - Afghanistan

Rezultat

Post by BrasovCosmin »

9 voturi au fost pentru mare si 4 pentru munte.
In concluzie, tabara de vara din 2015 va avea loc la mare, hotel Majestic intrunind cele mai multe voturi(6)
In curand vom demara inscrierile pentru tabara.
ciutadragos
Posts: 9
Joined: 02 Nov 2011, 21:31

Re: TABARA DE VARA 2015

Post by ciutadragos »

Foarte important sa aflam cat mai repede perioada,sa anuntam sefii :-)
BrasovCosmin
Posts: 286
Joined: 23 Feb 2009, 23:59
Location: Kabul - Afghanistan

TABARA DE VARA 2015

Post by BrasovCosmin »

Si momentul mult asteptat a venit :
TABARA DE VARA A ASOCIATIEI ASCULTA VIATA va avea loc la Hotel Majestic - Olimp in perioada 13-20 iulie 2015 (7 nopti).
Inscrierile se fac :
- prin mail la asociatiaascultaviata@gmail.com, incepand de astazi :)
- sau telefonic, la d-na Anamaria Brasov, nr. 0720.045.225, insa numai dupa data de 20 aprilie
Va rugam ca la inscriere sa ne comunicati urmatoarele detalii :
- nume si prenume participanti, varsta acestora, precizati care dintre participanti sunt purtatori de implant, localitate, nr de contact.
Mentionam ca in conformitate cu noul Regulament de Ordine Interioara aprobat cu ocazia Adunarii Generale a Asociatiei din data de 28.03.2015, doar membrii cotizanti activi pot participa la activitatile asociatiei, exceptie facand persoanele nou implantate si candidatii la implant.
Ignea Marius
Posts: 263
Joined: 08 Feb 2011, 15:18
Location: Timisoara

Re: TABARA DE VARA 2015

Post by Ignea Marius »

Bine v-am(re) gasit!!
Cum s-ar putea ajunge acolo pentru cei care vin cu trenul pana la Mangalia?
De coborat din tren stiu ca s-ar cobori la Neptun halta in rest,,goagalul'' din pacate nu-mi ofera alte amanunte... :(
Doar ce mi-am luat biletul de tren...:( momentan doar dus saptamana viitoare urmand sa-l iau pe cel de intors spre Timisoara...
Daca aveti acte de drum cuseta costa doar 35 de lei...pentru insotitori...copiii care ar fi elevi pe baza carnetului de elev din cate stiu platesc aceeasi suma reducerea de 50% nu se aplica in cazul cusetelor ci doar integral in cazul calatoriei cu trenul !
Sa ne vedem cu bine la Olimp !!
Cu prietenie,
Marius Ignea,
Timisoara.
Post Reply