Reglaj Implant Nucleus 5

Post Reply
chiticaru.valentin
Posts: 10
Joined: 27 Mar 2012, 16:33

Reglaj Implant Nucleus 5

Post by chiticaru.valentin »

Buna ziua revin pe acest site iarasi cautand ajutor dupa o perioada destul de dificila! Dupa cum au citit unii dintre utilizatorii acestui site am ramas fara auz in iarna anului 2012 si a fost necesar implant cohlear, implant care a fost facut in italia la clinica din Roma Università Cattolica del Sacro Cuore "Gemmeli" operatia a decurs perfect doctorii si personalul au fost extraordinari! Dupa activarea implantului am stat aproximativ o luna pentru reglaje acolo dupa care am venit in tare cu indicatia de a face reglaje regulat la 1, 2 saptamani! Eu am vrut sa merg la doamna Madalina din bucuresti insa mi sa spus ca pana pe 6 august este plecata la un congres dupa care ca a intrat in concediu pana pe 6 septembrie ! ideea este ca am stat suficient fara reglaje deja o luna si ceva si simt ca mam obisnuit cu ultimul reglas si am impresia ca aud mai slab!

Acum intrebarea mea este cunoasteti doctori buni pentru reglaje care sa lucreze cu nucleus 5 marea majoritate lucreaza cu medel domnu stanciu cozma! As dori cateva sfaturi legate de lucrurile astea deoarece sunt foarte nedumerit!

Cu stima si respect pentru utilizatorii acestui site
Chiticaru valentin
Stoica Claudiu
Posts: 82
Joined: 26 Nov 2010, 12:16

Re: Reglaj Implant Nucleus 5

Post by Stoica Claudiu »

Buna ziua,
sincer nu stiu sigur cine are implant Nucleus 5 din asociatie dar cunosc pe cineva care are nucleus dar nu este din asociatie, o sa vorbesc si incerc sa va scriu sau imi dati un nr de tel sau adresa de mail ca sa va pot comunica. Daca a-ti ajuns la doamna doctor Madalina totul o sa fie bine.
chiticaru.valentin
Posts: 10
Joined: 27 Mar 2012, 16:33

Re: Reglaj Implant Nucleus 5

Post by chiticaru.valentin »

Buna ziua dn. claudiu adresa de mail si de mess este : still_not_enough@yahoo.com cel mai bine sa iau legatura pe mess inca ma obisnuiesc cu telefonul dupa operatie! multumesc mult de ajutor sper sa reusiti! cat despre doamna doctor Madalina voi ajunge in septembie dupa data de 6! multumesc de ajutor ! Multa sanatate dumneavoastra si familiei!

Cu stima, Chiticaru valentin
Miclea Vasile
Posts: 32
Joined: 25 Jul 2009, 20:52

Re: Reglaj Implant Nucleus 5

Post by Miclea Vasile »

Reglaje se fac si la Szeged in Ungaria ,daca sunteti din partea de vest a tari poate ca aceasta informatie va este de folos.
ToniBogdan
Posts: 69
Joined: 11 Aug 2009, 20:55

Re: Reglaj Implant Nucleus 5

Post by ToniBogdan »

Buna seara,si eu vreau sa va asigur daca ati ajuns la d-na doctor Madalina Georgescu ca totul o sa fie in regula .Aveti incredere.
Post Reply