Baterii auditive, baterii implant cohlear, accesorii

marial
Posts: 52
Joined: 27 Apr 2009, 17:51

Re: Baterii auditive, baterii implant cohlear, accesorii

Post by marial »

Multumim pentru buna intentie insa ar fi bine sa intelegeti ca pretul este mare (bineinteles ca nu sunteti singura firma care practica astfel de preturi).
Suntem multe persoane care cumparam de la aceeasi firma si nu am auzit pe nimeni sa aiba probleme cu bateriile.Ele sunt originale si au termen de garantie inscriptionat.Referitor la adaos pot sa cred ceea ce spuneti,insa si dumneavostra ca sa puteti oferi un pret avantajos atat pentru clienti cat si pentru dumneavoavoastra ar fi recomandat sa va indreptati spre achizitionarea de la reprezentantii firmelor producatoare sau asa cum spuneam mai sus de la producator (acest lucru e destul de dificil).

Lasand acest lucru la o parte tin sa va felicit si nu am decat cuvinte de lauda pentru realizarea implantului bilateral la baietelul dumneavoastra.Va doresc toate cele bune.
O seara placuta!

Maria Loghin
sorin
Posts: 7
Joined: 26 Aug 2012, 18:30

Re: Baterii auditive, baterii implant cohlear, accesorii

Post by sorin »

Va multumesc pentru sfaturi, tin sa precizes (sa nu va induc in eroare) ca baiatul meu nu are implant bilateral ci aparate auditive bilaterale. N-as dori sa-mi fac publicitate pe seama copilului meu.
Va multumesc,
Fulop Levente
demeterca damian
Posts: 3
Joined: 04 Mar 2010, 22:07

Re: Baterii auditive, baterii implant cohlear, accesorii

Post by demeterca damian »

Un numar de telefon la care puteti cumpara mai ieftin daca o sa comandati mai multe cutii este 0213139636.De acolo cumpar si eu.
BrasovCosmin
Posts: 286
Joined: 23 Feb 2009, 23:59
Location: Kabul - Afghanistan

Re: Baterii auditive, baterii implant cohlear, accesorii

Post by BrasovCosmin »

Nu tin sa fac reclama firmei Power Energie Grup, in calitate de moderator al acestui forum, trebuie sa am o atitudine echidistanta.
Insa, fara a intra in polemici, pana in prezent, cele mai bune preturi, din cate cunosc eu le-am obtinut de la firma Power Energie Grup.

Datele de contact sunt : Persoana de legatura: Valentina Mainescu - Director
Tel/Fax: 021.313.96.36
Tel Fix: 021.315.57.10
Tel Mobil: 0755.071.117
Website : powerenergie.ro
Email:sales@powerenergie.ro

Ceea ce este foarte important, pretul scade proportional cu numarul de baterii cumparate ... ne strangem mai multe familii la fiecare 5-6 luni si cumparam in general cam 10 cutii, (fiecare cutie cu 60 de baterii = 10 blistere*6), caz in care pretul este in jur de 100 RON/cutie.

Cat despre notiunea de unic distribuitor/importator, cata vreme suntem in UE, avem piata libera, fapt pentru care orice societate poate achizitiona bunuri de pe piata comunitara, introduce in tara, fara plata de taxe vamale si comercializa pe teritoriul Romaniei. Bineinteles ca nu este usor de obtinut o oferta la fel de buna ca si distribuitorul oficial, insa nu imposibil.

In final pretul si volumul tranzactiilor sunt cele care dicteaza.

In viitorul apropiat, odata cu actualizarea site-ului asociatiei, vom face si o sectiune destinata agentilor economici de la care putem achizitiona consumabile.
Toti furnizorii de consumabile care doresc sa apara pe site-ul asociatiei sunt rugati sa imi comunice datele de contact si tipul de consumabile oferite pe adresa de email brasov.cosmin@gmail.com.
Sunt bineveniti inclusiv distribuitorii de sisteme de implant cohlear, altii decat cei apartinand MED-EL.

Cu stima,

Cosmin Brasov

PS cu aceasta declar subiectul inchis !
Locked