Baterii auditive, baterii implant cohlear, accesorii

sorin
Posts: 7
Joined: 26 Aug 2012, 18:30

Baterii auditive, baterii implant cohlear, accesorii

Post by sorin »

Baterii auditive zinc aer
Baterii implant cohlear
Accesorii proteze auditive
Dopuri antizgomot - protectie
... toate la preturi bune.
Pentru detalii acceseaza http://www.baterieauditiva.ro
sorin
Posts: 7
Joined: 26 Aug 2012, 18:30

Re: Baterii auditive, baterii implant cohlear, accesorii

Post by sorin »

Nu ezitati sa accesati http://www.baterieauditiva.ro!
Am creat Magazinul pentru dvs. sa puteti gasi totul la un singur loc, simplu si comod.
Attachments
implant-plus.jpg
implant-plus.jpg (44.69 KiB) Viewed 19431 times
slideralpine.jpg
slideralpine.jpg (78.97 KiB) Viewed 19431 times
sliderall.jpg
sliderall.jpg (38.53 KiB) Viewed 19431 times
marial
Posts: 52
Joined: 27 Apr 2009, 17:51

Re: Baterii auditive, baterii implant cohlear, accesorii

Post by marial »

Buna ziua,

Pretul prezentat de dumneavoastra pentru bateriile folosite de implantul cohlear este destul de mare.Ne asteptam sa veniti cu o oferta sub pretul pietei si nu peste acesta.

Loghin Maria
Timisoara
sorin
Posts: 7
Joined: 26 Aug 2012, 18:30

Re: Baterii auditive, baterii implant cohlear, accesorii

Post by sorin »

Va rog sa imi comunicati care ar fii un pret bun penru dvs. pentru baterii si la ce volum vorbim.
Astept raspuns ,

Cu stima,
Fulop Levente
0740122980
ToniBogdan
Posts: 69
Joined: 11 Aug 2009, 20:55

Re: Baterii auditive, baterii implant cohlear, accesorii

Post by ToniBogdan »

Nu vreau sa va dezamagesc dar oferta dvs.(promotionala),este foarte mare in comparatie cu pretul primit din partea altor distribuitori.
sorin
Posts: 7
Joined: 26 Aug 2012, 18:30

Re: Baterii auditive, baterii implant cohlear, accesorii

Post by sorin »

dar la 11.99/blister e mai bine ? mai mult nu pot lasa... din pret. Daca cumparati si mai ieftin de atat va rog sa imi spuneti de unde..? Sa cumpar si eu de acolo.
Multumesc.
marial
Posts: 52
Joined: 27 Apr 2009, 17:51

Re: Baterii auditive, baterii implant cohlear, accesorii

Post by marial »

Si ultimul pret oferit de dumneavostra este mare.Nu cred ca asa se fac afecerile cum incercati dumneavoastra.Nu noi trebuie sa va comunicam de unde sa va cumparati produsele,dar daca vreti va pot recomanda sa le cumparati de la producator,asta in cazul in care sunteti o firma serioasa,ceea ce sa-mi fie cu iertare nu prea cred.Mie mi se pare ca dumneavostra vreti sa castigati intr-o zi cat altii intr-o luna.Nu credeti ca facti reclama gratuita ? Credeti ca postarea dumneavostra e de bun augur?Nu cred.
Din punctul meu de vedere acest subiect ar trebui sters de administratorul forumului.

Toate cele bune!

Loghin Maria
Timisoara
marial
Posts: 52
Joined: 27 Apr 2009, 17:51

Re: Baterii auditive, baterii implant cohlear, accesorii

Post by marial »

Apropo,Ne spuneti cum se numeste firma dumneavostra?Poate ne castigati increderea,cine stie?

Maria Loghin
sorin
Posts: 7
Joined: 26 Aug 2012, 18:30

Re: Baterii auditive, baterii implant cohlear, accesorii

Post by sorin »

Buna seara,
Problema mea este urmatoarea. Dupa cum stiti este un singur distribuitor pe tara pe brandul Power-one microbatery, iar restul mai aduce de afara unde poate se poate gasesti mai ieftin dar nici asta nu prea cred . As putea cumpara si eu la jumatate de pret de pe ebay dar nu ar fii corect nici sa le vand iar nici o garantie nu am la ele. Nu vreau sa fac bani peste noapte. La momentul de fata am un minim de adaos pe bateriile de implant la care nu cunosc inca piata. De 12 ani sunt audiolog si stiu la ce pret se vind bateriile in toata tara, iar la auditive (10,312,13,675) sunt cu cel mai bun pret din tara. Adica am cel mai mic adaos din toata tara. Nu cred ca asta presupune ca vreau sa fac bani peste noapte. Sper sa nu supar concurenta.
Mai invat si eu poate de maiine am sa va pot oferi ceva mai bun. Am si eu baiat de 6 ani protezat bilateral si stiu cum este. de asta am si inceput afacerea.
Cu stima,
Fulop Levente
sorin
Posts: 7
Joined: 26 Aug 2012, 18:30

Re: Baterii auditive, baterii implant cohlear, accesorii

Post by sorin »

iar firma se cheama Herasib s.r.l.
Locked