Apel pentru membrii Asociatiei

daniel iepure
Posts: 32
Joined: 25 Jan 2011, 09:42

Re: Apel pentru membrii Asociatiei

Post by daniel iepure »

Dl Claudiu vam pus coletul azi ma scuzati de intirziere dar am fost ocupat cu serviciu
Stoica Claudiu
Posts: 82
Joined: 26 Nov 2010, 12:16

Re: Apel pentru membrii Asociatiei

Post by Stoica Claudiu »

Multumesc foarte mult
daniel iepure
Posts: 32
Joined: 25 Jan 2011, 09:42

Re: Apel pentru membrii Asociatiei

Post by daniel iepure »

Domnul Stoica sa ma anuntati daca ati primit aparatul
Stoica Claudiu
Posts: 82
Joined: 26 Nov 2010, 12:16

Re: Apel pentru membrii Asociatiei

Post by Stoica Claudiu »

Va multumesc mult aparatul a ajuns cu bine (Vineri) la mine dar va rog sa ma scuzati ca am raspuns asa de tarziu si motivez ca am fost sa facem operatia de implantare a fiului nostru la Bucuresti si nu am avut cum sa va rapund


Multumesc din suflet familiei Iepure care a avut amabilitatea de a ajuta o alta persoana cu deficiente de auz care se afla in prag de evaluare medicala pentru implantare !!!!!!!!!!!!!



Cu stima,
Claudiu Stoica
Stoica Claudiu
Posts: 82
Joined: 26 Nov 2010, 12:16

Re: Apel pentru membrii Asociatiei

Post by Stoica Claudiu »

Multumim din suflet doamnei Bondoc Adriana si familiei dansei pentru calitatea de oameni sufletisti, care au venit in sprijinul unui copil din Mangalia redandui auzul pentru moment.
Daca acest copil va fi un candidat pentru implant cohlear si se va realiza implantul, aceste aparate auditive vor fi redistribuite altor copii care ne solicita sprijinul.

In numele copilului si a parintilor acestuia doresc sa va multumesc pentru acest ajutor acordat prin sprijinirea cu doua aparate auditive.

Cu stima,
Claudiu Stoica
adriana
Posts: 18
Joined: 17 Jan 2011, 21:38

Re: Apel pentru membrii Asociatiei

Post by adriana »

si eu am fost ajutata la randu-mi de alti oameni cu suflet mare,carora le multumesc din suflet!Doamne ajuta!
Post Reply