Lista inscrieri Centrul Scolar nr. 2 Sibiu
Posted: 01 Jun 2011, 18:47
Am primit de la conducerea Centrului Scolar pentru Educatie Incluziva nr. 2 - Sibiu adresa oficiala cu listele copiilor inscrisi pentru anul scolar urmator.
Adresa contine date personale ale copiilor, respectiv nume, prenume, data de nastere, fapt ptr. care nu va fi postata pe forumul asociatiei, ci o voi trimite pe mail sau pe posta catre parinti, pentru a o putea prezenta catre comisiile de eliberare a certificatelor de orientare scolara.
Va rog ca parintii ce doresc sa le trimit lista sa ma contacteze pe telefon 0745.127.469 sau 0728.855.918 sau sa imi dea un mesaj pe mail brasov.cosmin@gmail.com.
Orientativ, o sa postez lista copiilor inscrisi in scoala si tipul de servicii, cu mentiunea ca voi scrie numai numele de familie.
F. important : cei care s-au inscris insa nu se regasesc pe aceste liste, precum si cei care doresc sa se inscrie, indiferent de tipul de serviciu dorit, sunt rugati sa contacteze de urgenta conducerea scolii, sau in ultima instanta, pe subsemnatul.
Cei ce sunt inscrisi ptr. gradinita si reabilitare auditiv - verbala beneficiaza automat si de audiograme.
Gradinita
1. Golovatiuc
2. Kristensen * 2
3. Casagicu
4. Vlad
5. Curca
6. Miclea
7. Nuta
8. Osan
9. Mutu
10. Macineanu
11. Copoiu
12. Dragomir
Reabilitare auditiv - verbala
1. Badraga
2. Brasov
3. Clipcea
4. Demeterca
5. Enea
6. Gangu
7. Chiang
8. Oltean
9. Petrica
10. Popa
11. Stoica
Audiologie educationala
1. Ghinea
2. Batanoiu
3. Bocan
4. Varga
5. Busila
6. Radoiu * 2
7. Minoiu
8. Vieru
9. Nastase
10. Barsan
11. Sarac
12. Cioclu
13. Mitroi * 2
14. Lungu
15. Antone
16. Pascalau
17. Rapan
Interventie timpurie (copii 0-3 ani)
- nu sunt inscrieri pana in prezent
Adresa contine date personale ale copiilor, respectiv nume, prenume, data de nastere, fapt ptr. care nu va fi postata pe forumul asociatiei, ci o voi trimite pe mail sau pe posta catre parinti, pentru a o putea prezenta catre comisiile de eliberare a certificatelor de orientare scolara.
Va rog ca parintii ce doresc sa le trimit lista sa ma contacteze pe telefon 0745.127.469 sau 0728.855.918 sau sa imi dea un mesaj pe mail brasov.cosmin@gmail.com.
Orientativ, o sa postez lista copiilor inscrisi in scoala si tipul de servicii, cu mentiunea ca voi scrie numai numele de familie.
F. important : cei care s-au inscris insa nu se regasesc pe aceste liste, precum si cei care doresc sa se inscrie, indiferent de tipul de serviciu dorit, sunt rugati sa contacteze de urgenta conducerea scolii, sau in ultima instanta, pe subsemnatul.
Cei ce sunt inscrisi ptr. gradinita si reabilitare auditiv - verbala beneficiaza automat si de audiograme.
Gradinita
1. Golovatiuc
2. Kristensen * 2
3. Casagicu
4. Vlad
5. Curca
6. Miclea
7. Nuta
8. Osan
9. Mutu
10. Macineanu
11. Copoiu
12. Dragomir
Reabilitare auditiv - verbala
1. Badraga
2. Brasov
3. Clipcea
4. Demeterca
5. Enea
6. Gangu
7. Chiang
8. Oltean
9. Petrica
10. Popa
11. Stoica
Audiologie educationala
1. Ghinea
2. Batanoiu
3. Bocan
4. Varga
5. Busila
6. Radoiu * 2
7. Minoiu
8. Vieru
9. Nastase
10. Barsan
11. Sarac
12. Cioclu
13. Mitroi * 2
14. Lungu
15. Antone
16. Pascalau
17. Rapan
Interventie timpurie (copii 0-3 ani)
- nu sunt inscrieri pana in prezent