Download

BrasovCosmin
Posts: 286
Joined: 23 Feb 2009, 23:59
Location: Kabul - Afghanistan

Download

Post by BrasovCosmin »

Pentru a nu astepta prea mult pana cand filmele sunt postate pe site-ul de ftp, am creat acest topic, unde va rog sa postati linkuri catre datele de interes (filme, etc.)
Pentru upload puteti folosi site-uri de genul www.transfer.ro. Filmele sunt disponibile pentru download pentru o perioada limitata de timp, de circa 10 zile, dupa care vor trebui re-uploadate.
Pentru a descarca fisierele, dati click pe link-ul afisat si selectati "Save", indicand locatia de pe hard-disk unde sa se salveze fisierul.
Pentru nelamuriri, puteti sa imi trimiteti mail pe brasov.cosmin@gmail.com
BrasovCosmin
Posts: 286
Joined: 23 Feb 2009, 23:59
Location: Kabul - Afghanistan

DVD 3 - Dorim sa auzim - calitate mai slaba

Post by BrasovCosmin »

am redus filmul (dpdv calitativ), are numai 175 MB, dureaza mai putin timp download-ul, mai ales pentru cei care nu au o legatura la net prea buna

http://dl.transfer.ro/Dorim_sa_auzim1-2d294f57b.avi (175Mb )
BrasovCosmin
Posts: 286
Joined: 23 Feb 2009, 23:59
Location: Kabul - Afghanistan

DVD 3 - Dorim sa auzim - calitate buna

Post by BrasovCosmin »

BrasovCosmin
Posts: 286
Joined: 23 Feb 2009, 23:59
Location: Kabul - Afghanistan

Film TVR - versiune completa

Post by BrasovCosmin »

http://dl.transfer.ro/Tabara_copii_impl ... 4f4f36.avi (100.1Mb )
Calitatea nu este f. buna, sper sa primim si o varianta mai buna
Oricum din cate am inteles de la Dna Nastase, aceasta este varianta completa, din care la difuzare au taiat cam 5 minute in scopul de a face loc pentru publicitate ....
PS : de asta platim toti romanii taxa pentru TVR, ca sa ne omoare cu publicitatea ?
ICB
Posts: 140
Joined: 07 Jul 2009, 13:15

Re: Download

Post by ICB »

D-nul Brasov, eu am o varianta de tip flv si am convertit-o in avi, poate de aceea e calitatea mai indoielnica. Daca vreti o trimit pe cea flv?
Referitor la minutele taiate, sunt datorate regiei si nu echipei de realizatori. Cand vor intra si cele 10 minute pe TVR 3 la emisiunea "Izvoare de sanatate" va voi anunta.
BrasovCosmin
Posts: 286
Joined: 23 Feb 2009, 23:59
Location: Kabul - Afghanistan

Re: Download

Post by BrasovCosmin »

D-na Nastase, daca varianta .flv avea calitate mai buna, va rog sa mi-o trimiti, poate reusesc sa obtin calitate mai buna
Ms !
BrasovCosmin
Posts: 286
Joined: 23 Feb 2009, 23:59
Location: Kabul - Afghanistan

DVD1 - Bun venit in lumea sunetelor

Post by BrasovCosmin »

BrasovCosmin
Posts: 286
Joined: 23 Feb 2009, 23:59
Location: Kabul - Afghanistan

DVD 2 - Bucuria reusitei

Post by BrasovCosmin »

Varga Claudiu
Posts: 54
Joined: 30 Sep 2009, 19:51
Location: Timisoara
Contact:

Re: Download

Post by Varga Claudiu »

Puteti sa imi trimiteti si mie linkul pentru descarcarea emisiuni de la TVR. vdrdesign@gmail.com
BrasovCosmin
Posts: 286
Joined: 23 Feb 2009, 23:59
Location: Kabul - Afghanistan

film TVR format .flv

Post by BrasovCosmin »

http://dl.transfer.ro/Transfer_ro-18cb05348588b46.zip
Calitatea nu este insa mai buna decat versiunea avi, in plus trebuie descarcat si player compatibil cu formatul .flv
Asociatia a solicitat filmul de la TVR, trebuie sa il primim si sper sa fie calitate mai buna
Post Reply